Våra medarbetare | XLNT Travel
  • Malmö 040-618 97 70
  • Sundsvall 060 -16 60 20
  • Ö-vik 0660-790 80
  • Umeå 090-15 80 80
  • Skellefteå 0910-21 18 00
  • Grupp 010 - 188 99 40
  • Jourservice 010- 151 01 65

Våra medarbetare

Grupp och Konferens

Vår gruppavdelning hjälper dig med allt för att arrangera den perfekta gruppresan eller konferensen.

Tveka inte att höra av dig till oss!

Katarina Roemmelt

Consultant Group & Meetings

010-188 99 40

katarina.roemmelt@xlnttravel.se

Affärsresekonsulter

Vi planerar och administrerar ert resande för att ni ska spara tid, bekymmer och pengar.

Skellefteå

Robert Hedberg

Business Travel Consultant

0910 – 21 18 00
robert.hedberg@xlnttravel.se

Annelie Nygren

Business Travel Consultant

0910-21 18 00
annelie.nygren@xlnttravel.se

 

Umeå

Annica Lindmark

Teamleader Umeå

Business Travel Consultant

090-15 80 80

annica.lindmark@xlnttravel.se

Maria Hansson

Business Travel Consultant

090-15 80 80
maria.hansson@xlnttravel.se

Lotta Mårdell

Business Travel Consultant

090-15 80 80
lotta.mardell@xlnttravel.se

Örnsköldsvik

Åsa Bodin

Teamleader Örnsköldsvik

Business Travel Consultant

0660-790 80

asa.bodin@xlnttravel.se

Ann-Sofi Pettersson

Business Travel Consultant

0660-790 80
annsofi.pettersson@xlnttravel.se

Sundsvall

Britt-Marie Bredin

Teamleader Sundsvall

Business Travel Consultant

060-16 60 20
britt-marie.bredin@xlnttravel.se

Monica Persson

Business Travel Consultant

060-16 60 20

monica.persson@xlnttravel.se

Ledning

Christina Hägg

Operativ chef

0910-21 18 00

christina.hagg@xlnttravel.se

Katarina Gustavsson

Ekonomichef

090-15 80 82

katarina.gustavsson@xlnttravel.se

Torbjörn Wållberg

Key account manager

090-15 80 84
070 – 386 00 42

torbjorn.wallberg@xlnttravel.se

Offertförfrågan