Våra medarbetare

Affärsresekonsulter

Det är vi som jobbar på affärsresor.
Vi planerar och administrerar ert resande för att ni ska spara tid, bekymmer och pengar.

Skellefteå

Christina Hägg

Business Travel Consultant
Team Leader i Skellefteå
0910-21 18 00
christina.hagg@xlnttravel.se

Kjell Widman

Business Travel Consultant

0910-21 18 00
kjell.widman@xlnttravel.se

Robert Hedberg

Business Travel Consultant

0910 – 21 18 00
robert.hedberg@xlnttravel.se

Tessan Sjölin

Business Travel Consultant

0910-21 18 00
tessan.sjolin@xlnttravel.se

Umeå

Annica Lindmark

Business Travel Consultant
Team Leader i Umeå
090-15 80 80
annica.lindmark@xlnttravel.se

Maria Hansson

Business Travel Consultant

090-15 80 80
maria.hansson@xlnttravel.se

Lotta Mårdell

Business Travel Consultant

090-15 80 80
lotta.mardell@xlnttravel.se

Örnsköldsvik

Åsa Bodin

Business Travel Consultant
Team Leader i Örnsköldsvik
0660-790 80
asa.bodin@xlnttravel.se

Ann-Sofi Pettersson

Business Travel Consultant

0660-790 80
annsofi.pettersson@xlnttravel.se

Helena Byström

Business Travel Consultant

0660-790 80
helena.bystrom@xlnttravel.se

Sundsvall

Monica Persson

Business Travel Consultant
Team Leader i Sundsvall
060-16 60 20
monica.persson@xlnttravel.se

Britt-Marie Bredin

Business Travel Consultant

060-16 60 20
britt-marie.bredin@xlnttravel.se

Stockholm

Hans Markkanen

Business Travel Consultant
Team Leader i Stockholm
08-764 70 00
072 – 050 57 76
hans.markkanen@xlnttravel.se

Linda Oskarsson

Business Travel Consultant

08-764 70 00
linda.oskarsson@xlnttravel.se

Thea Björkman

Business Travel Consultant

08-764 70 00
thea.bjorkman@xlnttravel.se

Martin Lundblad

Business Travel Consultant

08-764 70 00
martin.lundblad@xlnttravel.se

Malmö

Jenny Gildeus

Business Travel Consultant
Team Leader i Malmö
040 – 618 97 70
jenny.gildeus@xlnttravel.se

Åsa Balkvik

Business Travel Consultant
040 – 618 97 70
asa.balkvik@xlnttravel.se

Petra Eriksson

Business Travel Consultant
040 – 618 97 70
petra.eriksson@xlnttravel.se

Grupp och möten

Vår gruppavdelning hjälper dig med allt för att arrangera den perfekta gruppresan eller konferensen.
Tveka inte att höra av dig till oss!

Carina Hammarström

Group Travel Producer
Team Leader – Group and meeting

010-188 99 40
072-050 57 78
carina.hammarstrom@xlnttravel.se

Katarina Roemmelt

Group Travel Producer

010-188 99 40
katarina.Roemmelt@xlnttravel.se

Sälj och marknad

Torbjörn Wållberg

Support Manager
Sales & Operations

090-15 80 84
070 386 00 42
torbjorn.wallberg@xlnttravel.se

Peter Hellström

Regional Sales Manager

072 – 402 37 33
peter.hellstrom@xlnttravel.se

Maria Singh

Regional Sales Manager

072 – 402 75 70
maria.singh@xlnttravel.se

 

Ekonomi & administration

Vi ser till att XLNT Travel fungerar i stort som smått.

Eva Eliasson-Lundgren

Financial Manager

090-18 59 81
eva.eliasson-lundgren@xlnttravel.se

Mats Hellgren

Financial Administrator

090-18 59 82
mats.hellgren@xlnttravel.se

Eva-Lotta Hermansson

Financial Administrator

090-15 80 82
eva-lotta.hermansson@xlnttravel.se

Ledning

Edward Lantz

CEO

070-552 33 54
mail@edwardlantz.se