Våra medarbetare

Affärsresekonsulter

Vi planerar och administrerar ert resande för att ni ska spara tid, bekymmer och pengar.

Skellefteå

Christina Hägg

Business Travel Consultant

Team Leader i Skellefteå, Umeå, Örnsköldsvik och Sundsvall

0910-21 18 00

christina.hagg@xlnttravel.se

Kjell Widman

Business Travel Consultant

0910-21 18 00
kjell.widman@xlnttravel.se

Robert Hedberg

Business Travel Consultant

0910 – 21 18 00
robert.hedberg@xlnttravel.se

Tessan Sjölin

Business Travel Consultant

0910-21 18 00
tessan.sjolin@xlnttravel.se

Umeå

Annica Lindmark

Business Travel Consultant

090-15 80 80

annica.lindmark@xlnttravel.se

Maria Hansson

Business Travel Consultant

090-15 80 80
maria.hansson@xlnttravel.se

Lotta Mårdell

Business Travel Consultant

090-15 80 80
lotta.mardell@xlnttravel.se

Örnsköldsvik

Åsa Bodin

Business Travel Consultant

0660-790 80

asa.bodin@xlnttravel.se

Ann-Sofi Pettersson

Business Travel Consultant

0660-790 80
annsofi.pettersson@xlnttravel.se

Helena Byström

Business Travel Consultant

0660-790 80
helena.bystrom@xlnttravel.se

Sundsvall

Monica Persson

Business Travel Consultant

060-16 60 20

monica.persson@xlnttravel.se

Britt-Marie Bredin

Business Travel Consultant

060-16 60 20
britt-marie.bredin@xlnttravel.se

Malmö

Jenny Gildeus

Business Travel Consultant
Team Leader i Malmö
040 – 618 97 70
jenny.gildeus@xlnttravel.se

Anna Berg

Business Travel Consultant

+46 40- 618 97 70

anna.berg@xlnttravel.se

Åsa Balkvik

Business Travel Consultant
040 – 618 97 70
asa.balkvik@xlnttravel.se

Petra Eriksson

Business Travel Consultant
040 – 618 97 70
petra.eriksson@xlnttravel.se

Peter Hellström

Business Travel Consultant

040- 618 97 70

peter.hellstrom@xlnttravel.se

Grupp och Konferens

Vår gruppavdelning hjälper dig med allt för att arrangera den perfekta gruppresan eller konferensen.

Tveka inte att höra av dig till oss!

Carina Hammarström

Group Travel Producer
Team Leader – Group and meeting

010-188 99 40
072-050 57 78
carina.hammarstrom@xlnttravel.se

Katarina Roemmelt

Group Travel Producer

010-188 99 40

katarina.Roemmelt@xlnttravel.se

Susanne Rydberg

Group Travel Producer

010-188 99 40

susanne.rydberg@xlnttravel.se

Sälj och marknad

Torbjörn Wållberg

Client Satisfaction Manager

090-15 80 84
070 – 386 00 42

torbjorn.wallberg@xlnttravel.se

Maria Singh

Sales and Marketing Manager

072 – 402 75 70

maria.singh@xlnttravel.se

Ledning

Stephan Danielsson

COO

072-398 60 10

stephan.danielsson@xlnttravel.se