Sundsvall | XLNT Travel
  • Malmö 040-618 97 70
  • Sundsvall 060 -16 60 20
  • Ö-vik 0660-790 80
  • Umeå 090-15 80 80
  • Skellefteå 0910-21 18 00
  • Grupp 010 - 188 99 40
  • Jourservice 010- 151 01 65

Sundsvall

XLNT Sundsvall

Storgatan 18

852 30 Sundsvall

Telefon

060-16 60 20

Fax

060-17 60 26

E-post

sundsvall@xlnttravel.se

grupp@xlnttravel.se

Ladda ner kontorets kontaktkort och spara i din dator och mobil.

Kontaktkort Sundsvall

Kontaktkort Grupp och Konferens

XLNT Travel

Affärsresekonsulter

Monica Persson

Business Travel Consultant

060-16 60 20

monica.persson@xlnttravel.se

Britt-Marie Bredin

Business Travel Consultant

060-16 60 20
britt-marie.bredin@xlnttravel.se

Grupp och Konferens

Carina Hammarström

Group Travel Producer
Team Leader – Group and meeting

010-188 99 40
072-050 57 78
carina.hammarstrom@xlnttravel.se

Katarina Roemmelt

Group Travel Producer

010-188 99 40

katarina.roemmelt@xlnttravel.se

Susann Rydberg

Group Travel Producer

010- 188 99 40

susann.rydberg@xlnttravel.se