Malmö | XLNT Travel
  • Malmö 040-618 97 70
  • Sundsvall 060 -16 60 20
  • Ö-vik 0660-790 80
  • Umeå 090-15 80 80
  • Skellefteå 0910-21 18 00
  • Grupp 010 - 188 99 40
  • Jourservice 010- 151 01 65

Malmö

XLNT Malmö

Stora Nygatan 36
211 37  Malmö

Telefon
040 – 618 97 70

E-post
malmo@xlnttravel.se
grupp@xlnttravel.se

Ladda ner kontorets kontaktkort och spara i din dator och mobil.

XLNT Travel Malmö

Affärsresekonsulter

Jenny Gildeus

Business Travel Consultant
Team Leader i Malmö
040 – 618 97 70
jenny.gildeus@xlnttravel.se

Anna Berg

Business Travel Consultant

+46 40- 618 97 70

anna.berg@xlnttravel.se

Åsa Balkvik

Business Travel Consultant
040 – 618 97 70
asa.balkvik@xlnttravel.se

Petra Eriksson

Business Travel Consultant
040 – 618 97 70
petra.eriksson@xlnttravel.se

Peter Hellström

Regional Sales Manager

072 – 402 37 33
peter.hellstrom@xlnttravel.se

Grupp och Konferens

Carina Hammarström

Group Travel Producer
Team Leader – Group and meeting

010-188 99 40
072-050 57 78
carina.hammarstrom@xlnttravel.se

Katarina Roemmelt

Group Travel Producer

010-188 99 40
katarina.Roemmelt@xlnttravel.se

Susann Rydberg

Group Travel Producer

010- 188 99 40

susann.rydberg@xlnttravel.se